Hakkımızda

1999 yılında iletişim danışmanlığı ve yayıncılık alanlarında hizmet vermek amacıyla kurulan İlyada İletişim; süreç içerisinde iletişim danışmanlığı ve uygulamaları hizmetlerine yoğunlaşmıştır. Yıllar içerisinde büyüyen İlyada İletişim, Türkiye'nin en köklü şirketlerine, uluslararası firma ve markalara, meslek kuruluşları ile sivil toplum örgütlerine stratejik iletişim danışmanlığı hizmeti vermektedir.

İlyada İletişim’in kurucu ortaklarından Tayfun Uçar’ın uzun soluklu ve başarılı medya geçmişi ile bu deneyimin sağladığı bakış açısı, hizmet verilen marka ve kurumlara önemli katma değerler sağlamaktadır.

Şirket ortaklarından Sibel Uçar, halkla ilişkiler sektöründeki 20 yılı aşkın deneyimi içerisinde perakendeden kimyaya kadar uzanan geniş bir skalada iletişim danışmanlığı alanında çok sayıda projeyi hayata geçirmiştir.

Hizmet verdiği marka ve kurumların iş hedefleri doğrultusunda yenilikçi, özgün, sonuç odaklı ve ölçülebilir çözümler geliştiren İlyada İletişim, müşterileri ve diğer tüm sosyal paydaşlarıyla ilişkilerinde etik ilkelerden taviz vermeden hareket eder.

Halka arz iletişimi konusundaki başarılı çalışmaları; Dünya Bankası ile Avrupa Birliği projelerindeki deneyimi ve bilinçlendirme kampanyaları ileİlyada İletişim sektörde önemli bir yer kazanmıştır.

İlyada İletişim, ISO 9001-2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi’ni de alarak kalite anlayışındaki sürekliliği ve etkin yönetim anlayışını belgelemiştir.

İLYADA İletişim Yayın Danışmanlık | Telefon: 0 (212) 273 23 32 | E-Posta: info@ilyada.com.tr